Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Malaria-historia choroby
autor komentarza: [konto usuniete]
data dodania: 2013-04-21 20:16:41
treść:
Robisz halo bo widzę tutaj długaśny elaborat opisujący godzina po godzinie "pamiętnik" z leczenia… Czemu ten opis leczenia indywidualnego przypadku ma służyć? Temu, że ludzie powinni sami się zajmować rozpoznaniem własnej choroby i leczeniem bo lekarze są niekompetentni, bo Tobie jeden "nie rozpoznał" choroby? Na jakiej podstawie radzisz wszystkim z góry na dół: "jeśli zastanawiacie się czy brać malaron zapobiegawczo-zdecydowanie tak", a co jeżeli ktoś należy do nielicznej grupy ludzi z przeciwskazaniami, a co jeżeli ktoś wybiera się w obszar zagrożony gatunkiem zarodźca odpornym na składniki leku i powinien brać coś innego?
Ludzie powinni się nauczyć szukać porady u dobrych lekarzy a nie korzystać z wątpliwej jakości "poradnictwa" na forach internetowych. Gdzie co chwile może przeczytać różne bzdury i "mądrości", tych co "byli i nie zachorowali" lub "byli i zachorowali" albo nawet nie byli ale wiedzą "co i jak". Takie generalizowanie jest zwyczajnie szkodliwe, zarówno straszenie wszystkich, że koniecznie muszą brać tabletki jak i bagatelizowanie sprawy. W ten sposób tworzy się mity a nie nawyk korzystania z fachowej wiedzy. Mam tylko nadzieję, że ktoś nie pożegna się z tym światem bo mu olejek eukaliptusowy lub inne "ziółka" nie pomogą jak będzie się sam próbował wyleczyć z malarii po przeczytaniu tego wątku…
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl