Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: do adminki - anonimowosc w wystawianiu zdjec. |
autor komentarza: fotodrab |
data dodania: 2013-05-16 01:04:06 |
treść: Mam propozycje. Czy ,oznaby serwis ustawic w taki sposob, by przez pierwszy tydzien po wystawieniu zdjecia byly anonimowe? Chodzi mi o to, ze obecnie odwdzieczanie sie za polecenia u siebie weszlo na nowy, nigdy wczesniej niespotykany poziom. Oczywiscie ta anonimowosc nigdy nie bedzie pelna, bo zdjecia wielu userow sa rozpoznawalne ze wzgledu na styl i tematyke, czy tez wystawiane byly juz gdzie indziej. Moze jednak choc w malym stopniu rozwiaze problem, ktory stal sie wrecz palacym. Oczywiscie w slad za taka anonimowoscia musialaby pojsc inna zmiana - wlasciciel zdjecia odpowiadajac pod nim rowniez musialby byc przez tydzien anonimowy. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.