Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: BAJKAŁ |
autor komentarza: Smok-1 |
data dodania: 2013-06-21 09:53:59 |
treść: Polecać można coś jak się było w różnych miejscach i ma się możliwość porównania. Owszem północny Bajkał dziewiczy i nie ma tylu turystów, ale Olchon też niczego sobie. Nad Bajkałem w ogóle można znaleźć - nawet w tych super turystycznych miejscach wiele uroczych zakątków, gdzie turyści nie docierają, to w końcu są olbrzymie przestrzenie |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.