Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Jeziora polskie |
| autor komentarza: lincoln |
| data dodania: 2013-06-24 22:14:42 |
| treść: Polecam okolice Kalisza i Drawska Pomorskiego. Piękne tereny i dużo jezior. Jest bardzo mało turystów, niekiedy nawet latem można być samemu kempingiem na plaży :) Oczywiście jest parę miejsc, które są bardziej popularne i np. sporo osób ma tam domki. Jednak duża większość jest dosłownie wyludniona w sezonie i można na prawdę odpocząć. To nie zatłoczone i przereklamowane Mazury;] W razie zainteresowania udzielę wskazówek. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
