Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: choroba wysokościowa |
autor komentarza: kasiulka08 |
data dodania: 2007-08-12 22:43:13 |
treść: Z doświadczenia mogę poradzić, że wychodząc na szlak, trzeba iść bardzo powoli i pić dużo wody - ok 4 l dziennie. Kiedy wystąpią "lekkie "objawy choroby - ból głowy, nudności - częste picie wody je bardzo łagodzi (w moim przypadku środki przeciwbólowe były bezużyteczne) Wspomniany przez blazy Diamox (acetazolamid) w Polsce dostępny jest pod nazwą Diuramid. Warto zadbać też o dietę - na dużych wysokościach powinna być lekkostrawna, niskotłuszczowa, o dużej zawartości węglowodanów. Pozdrawiam |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.