Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Argentyna, Chile- jaki budżet?
autor komentarza: Smok-1
data dodania: 2013-08-12 10:59:42
treść:
Perito Moreno w 2012 roku kosztowało 100 peso, nie powinno aż tak bardzo podrożeć przez rok (ale głowy nie dam, bo oni faktycznie mają olbrzymią inflację). Za to całe północne Los Glaciares (okolice El Chalten) wstęp do parku narodowego bezpłatny. Iguacu faktycznie aktualnie kosztuje 170 ARS (w marcu płaciłem koło 155 za bilet jednodniowy).

Noclegi - w marcu za samodzielny pokój Puerto Iguacu płaciłem 70 ARS, w Posadas nieco drożej ale też do przeżycia.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl