Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Munnar - treking |
autor komentarza: hawa14 |
data dodania: 2013-09-04 13:46:19 |
treść: Hej:) A gdzie spaliście? Będę w Munnarze trzy dni w listopadzie i ze zdziwieniem patrzę na Bookingu i Agodzie na ceny noclegów - minimum 80 zł! Czy naprawdę nie ma nic tańszego? A może gdzies w okolicy jest taniej? No i drugie pytanie: co najelpiej zobaczyć w te trzy dni? Nie zdążę wszystkiego. Co polecacie? |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.