Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Brazyli w 3 tygodnie |
autor komentarza: grzehou |
data dodania: 2013-11-18 00:15:06 |
treść: Witam! Wróciłem z Brazylii 2 tygodnie temu i byłem tam 2 tygodnie. Przez ten czas udało nam sie zobaczyc Sao Paulo, Rio i wodospady. Poruszaliśmy sie tylko samolotami miedzy miastami- sa względnie nie drogie, bezpieczne i punktualne. Jeżeli chodzi o wodospady Iguaçu to polecam spędzić tam ok. 4 dni- warto zobaczyć wodospady z obu stron plus park ptaków i przejść sie do Paragwaju. W Foz spaliśmy w hoteliku u świetnej kobiety z polskimi korzeniami- jeżeli potrzebowalibyście kontakt lub jakiś innych praktycznych i bardzo aktualnych wskazówek to piszcie. Pozdrawiam |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.