Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: ADAMANY |
autor komentarza: blt |
data dodania: 2013-11-18 13:17:02 |
treść: wybieram się tam w okresie okołoświątecznym - na 2 tyg. Mam bilet z/do Port Brair i proszę Cię w takim razie o radę - która wysepka (może więcej niż jedna?)- jak jest z promami między wyspami? czy trzeba wracać do Port żeby się przemieścić na inną? Nie mam planów rezerwowania niczego - czy w święta to spore ryzyko? Pewnie zawsze coś znajdę na miejscu, nie mam wielkich wymagań. Które miejsce jest najatrakcyjniejsze snurkowo? Dzieki za pomoc ;-) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.