Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Przejazd między Fenghuang a Guilin |
autor komentarza: goral88 |
data dodania: 2013-12-18 21:05:27 |
treść: Jeśli zależy ci na nieco mniej turystycznej stronie Chin to będąc w okolicy zachaczyłbym np. o Dehang, Sanjiang (wioski mniejszości narodowych w górach) lub Longsheng (tarasy ryżowe). Wszysto znajduje się między Fenghuang a Guilin. Trzeba się tylko trochę nagimnastykować z logistyką. Przejazd tylko autobusami, ale najwyżej po 3-4 godziny. Jeśli wybierzesz opcje bezpośrednią do Guilin to pociąg do Liuzhou wydaje się sensowny. Możesz się tam zawsze przesiąść na autobus. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.