Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: KARELIA |
autor komentarza: julek |
data dodania: 2013-12-30 10:44:56 |
treść: Witajcie koledzy jestem w trakcie planowania wyprawy tym razem na Karelie a dokładnie na wyspe Walaam proponuje ciekawostke na stronie http://wiadomosci.onet.pl/prasa/nieznosny-halas-protezy/4qfxy moze znacie jakies ciekawe miejsca w tej okolicy ? pozdrawiam julek |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.