Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Zamieszki Bangkok
autor komentarza: kiwi2013
data dodania: 2014-01-19 14:28:08
treść:
Cześć!

Wybieramy się z początkiem kwietnia na kilka dni do BKK i na Phuket. W związku z tym co dzieje się w Taj nurtuje mnie jedno pytanie: Czy jeśli demonstracje nie ustaną do kwietnia, my będziemy w BKK i przypuśćmy, że demonstranci zablokują lotnisko co w takiej sytuacji? Czy to my musimy się martwić o kupno nowego biletu czy to linia lotnicza musi dopilnować byśmy wylecieli do domu ?

Swoją drogą czy mamy się czego obawiać lecąc tam? Te zamieszki są ciut niepokojące........

Pzdr.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl