Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Marzec w Kolumbii |
| autor komentarza: Mirtillo |
| data dodania: 2014-01-23 09:53:39 |
| treść: Witam serdecznie :) Z racji faktu, że przed każdą podróżą udaje mi się znalezc świetne osoby na tym portalu , które jadą w tym samym kierunku co ja i tym razem dodam wątek na forum ;) Aktualnie kierunek --> KOLUMBIA :) termin +/- 13.03 + 30.03. Napoczątku pokręcimy się w okolicach Bogoty , Andy , dalej juz lasy;) i Karaiby - szczegółowy plan jest w trakcie realizacji :). Podsumowując gdyby ktoś wybierał się w powyższym terminie można się spotkac, zgrac. Jeśli ktoś już był w Kolumbii i chce się podzielic info czego nie można przegapic - będę wdzieczny :) Pozdrawiam Jagoda |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
