Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Tybet - dojazd z Nepalu czy z Chin? |
| autor komentarza: MarciaM |
| data dodania: 2007-09-16 17:59:53 |
| treść: dzieki:) a z Nepalu jak wracaliscie? Wiesz, bylabym zainteresowana Waszym planem podrozy i wrazeniami, mozesz sie podzielic? jestem na etapie planowania trasy, dowiadywania sie wszystkiego... |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
