Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Podrozowanie z psem
autor komentarza: mrcanberra
data dodania: 2014-02-01 11:04:01
treść:
Co do Indii to w lutowym Travelerze był artykuł o podróży po Indiach z psem. Moim zdaniem, jeśli się jedzie gdzieś daleko ciąganie psa to nie jest dobry pomysł. Stres dla zwierzęcia i dla nas samych kłopoty. Zresztą w artykule było opisane jak pies zagryzł owce czy tam jakąś kozę. Problem potem z powrotem należy kontaktować się z Powiatowym Inspektoratem Weterynarii. Powrót do Europy z czworonogiem, który nie ma ważnych papierów może skończyć się dla zwierzęcia przymusową kwarantanną lub nawet uśpieniem. Wyrobienie papierów w obcym kraju, które nabiorą mocy prawnej od momentu pobrania próbki do badania – 3 miesiące. Chodzi o państwa gdzie zagrożenie wścieklizną jest duże, a więc Indie, Tajlandia itp.
Nie polecam takich wypraw chyba, że samemu gdzieś samochodem bliżej.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl