Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Chorwacja - planowanie podróży.
autor komentarza: marule
data dodania: 2014-02-04 22:56:20
treść:
witam ja polecam Wam camping solaris w Szybeniku naprawdę warto, tanio przyzwoite namioty i naprawdę zadbane łazienki tylko rezerwować trzeba szybciej . byłem z narzeczoną we wrześniu zeszłego roku temperatura powietrza w granicach 25C, wody 20C. również jechaliśmy samochodem z trójmiasta, jechaliśmy przez Słowacje(winiety kupiliśmy na stacji w Polsce pod granicą) i Węgry(winiety na granicy).
Z Lpg nie ma problemu praktycznie wszędzie jest i w podobnej cenie co w Polsce
co do wodospadów to są ;) nazywają się KRK i naprawdę warto tam pojechać. można się tam kąpać :D
najlepiej ze sobą wziąć dobrą nawigacje bo można się pogubić, koszty jedzenia w Chorwacji tak jak w Polsce więc nie warto brać ze sobą.
w euro można płacić praktycznie wszędzie ale lepiej mieć ze sobą kuny na 1 dzień w Chorwacji dopóki się nie znajdzie kantora ;P złotówki też można w Chorwacji wymienić na kuny
a paszporty lepiej mieć na granicy z Chorwacją cały czas sprawdzają :)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl