Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: czarnogóra - tanie wczasy |
| autor komentarza: iznoto |
| data dodania: 2014-02-11 20:46:59 |
| treść: Więcej konkretów ;) Ale już mogę Ci podać ceny w restauracjach, które kojarzę: piwo 0,5l ok 2 euro (np Niksicko) vino 0,5 l tyle samo 2 euro (np. VRANAC) pizza różnie od 3 euro po 7 euro. Te z owocami morza są droższe. Podobnie makarony ceny takie same. Ryba to już 9 euro, krewetki duże 10 euro, a małże 8 euro. Można też sobie taki mix owoców morza zamówić też ok 8-9 euro. Ulcinji jest mniejszy od Budvy, ale nie znaczy, że nie am tam co robić. Są kawiarnie, dyskoteki, restauracje etc. Możecie zamieszkać albo w centrum Ulcinja przy Małej Plaży, która bywa zatłoczona, ale za to jest deptak i niewielka starówka. Można również zamieszkać przy Dużej Plaży (ok 12 km piaszczystej plaży), gdzie infrastruktura jest mniej rozbudowana, ale ogólnie jest bardzo przyjemnie, bo z dala od zgiełku. Z centrum też można też podjechać do Duzej Plaży. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
