Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Songkran |
autor komentarza: [konto usuniete] |
data dodania: 2014-03-15 16:28:25 |
treść: oj laja woda i nikt nie patrzy czy masz aparat ! do lotniska zawsze dotrzesz bus z kao san road lub metro /sky train/, ale jak chcesz sie pewnie czuc zarezerwuj sobie nasa vegas hotel , tuz przy staci kolejki na lotnisko /2 lub 3 stacje/10 minut , w promoci/przez net/ maja czysty , fajny pokoj za 400-500 bath/40-50 pln/ peace |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.