Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Samotna wyprawa do Gruzji
autor komentarza: dianawas
data dodania: 2014-05-02 20:57:16
treść:
Hej,
1. jaką trasę zrobiłam, możesz zobaczyć na moim blogu (http://pasjamilubiebycwpodrozy.blogspot.com/search/label/GRUZJA) - każdy dzień opisany jest osobno i zwykle poświęcony jednemu miejscu. Nie zdążyłam jeszcze opisać tylko dwóch ostatnich dni - jeden to Kazbegi, a drugi Tbilisi, skad wróciłam na lotnisko w Kutaisi
2. Kwiecień to dobry miesiac, choć maj pewnie byłby lepszy. Wiosna generalnie to pora deszczowa, ale zimno nie było- od 15 stopni w górach do 30 w Kutaisi. Ale jesień to też dobry pomysł, zwłaszcza wrzesień i październik - nie ma już tak wielu turystów, wiec ceny są niższe, a wciaż jest ciepło.
3. Koszty noclegów - różne, zależy czego szukasz. Ja nie mieszkałam w hotelu, ani nawet w hostelach - wyłącznie u ludzi, na kwaterach czy w guest housach. Ceny od 10 do 30 lari od osoby (1 lar=1,90 PLN). Byłam sama, wiec są to też ceny za jedynkę.
3. Jest bardzo bezpiecznie. Faceci zaczepiają, zwłaszcza jak widzą samotną kobietę, ale nie są nachalni. Ja nie czułam się niebezpiecznie ani razu
4. Gruzini są bardzo gościnni - dla osób podróżujących w pojedynkę szczególnie
5. Tego kraju nie można nie pokochać. Ja wpadłam po uszy :)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl