Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: buty trekkingowe - jakie wybrać? |
| autor komentarza: paweł.p |
| data dodania: 2014-05-05 17:58:34 |
| treść: Cześć. Współczuję Ci, bo mam ten sam problem. Wybieram właśnie buty ekspedycyjne. Mam dwie marki spełniające kryteria. Właściwie dokonałem wyboru i teraz szukam potwierdzenia tego wyboru, ale wiem że to strata czasu. W przypadku butów, najlepsza jest stara zasada: kup te które Ci najbardziej pasują (-: i się podobają. Wszystko zależy od preferencji. Ja nienawidzę wilgoci, dlatego noszę buty z wysokim gumowym otokiem, ale wtedy są cięższe, mam delikatną stopę, więc stawiam na sztywną podeszwę, ale jest to mniej wygodne, jestem przyzwyczajony do podeszwy typu vibram, ale inne też są dobre. Używam, chiruca, meindl'a i La sportive. Każdy ma własne preferencje i dlatego mimo przeczytania dziesiątek postów i informacji nadal nie wiesz co zrobić. To nie tylko twój problem. Najfajniejsze jest to, że wszyscy mają rację. Nie ma butów uniwersalnych, które każdemu pasują. Przymierz, jak będą leżeć idealnie i mają membranę, to śmiało kupuj, to czy będzie to bergson, czy wolfskin nie ma żadnego znaczenia. Ale na pewno są wędrowcy, którzy za wyższość swojej marki butów nad resztą świata dadzą się pokroić, tego możesz być pewna. pozdrawiam i życzę sobie i Tobie trafnego zakupu. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
