Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Sprawdzonego kierowcę chętnie zatrudnię : )
autor komentarza: [konto usunięte]
data dodania: 2014-05-17 18:54:03
treść:
Mario-mil - czy my się osobiście znamy? I to tak dobrze, że posiadasz wiedzę na temat tego co sprawdziłem a czego nie? Ja sobie w każdym razie nie przypominam, żebyśmy mieli "tą przyjemność". Poza tym nie wiedziałem, że Twoje prywatne opinie reprezentują tutaj na portalu jakąś jego zbiorowość - bo takie można odnieść wrażenie, jeśli w swoich wypowiedziach używa się liczby mnogiej. No chyba, że się postrzega świat wyłącznie z własnego punktu widzenia, poprzez absolutyzowanie własnych doświadczeń, obserwacji i przemyśleń, przy równoczesnym marginalizowaniu opinii pochodzących od innych osób. Nie przyjmuje do wiadomości innych opinii nawet w sytuacji, gdy są o wiele lepiej uzasadnione niż jego własne. Jest się głęboko przekonanym, że świat funkcjonuje zgodnie z jego mniemaniem lub że najlepiej by było, gdyby tak właśnie funkcjonował, i na tej podstawie określa się własne relacje z otoczeniem. Wynikiem takiego rozumowania jest pogląd, iż wszyscy ludzie powinni postępować zgodnie z jego wolą i przekonaniami. Taka postawa nazywa się egocentryzmem - piszę to na wszelki wypadek, bo odniosłem wrażenie, że używasz czasami słów, których znaczenia nie bardzo rozumiesz.
A propos zgryźliwości - śmieszą mnie osoby, które zakładają konto jedynie w celu wypisania "lukrowanej aż do obrzydzenia laurki", która jest niczym innym jak tylko nachalną autoreklamą lub reklamą usługi, która na danym obszarze (Sri Lanka), występuje w wielkiej obfitości w stosunku podaży do popytu. No chyba, że się mylę, bo nastąpił np. prawdziwy wysyp altruistów, którzy w zamian za "uchylenie nieba" robią to zupełnie bezinteresownie.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl