Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Ciekawe miejsca w Gruzji
autor komentarza: lajik
data dodania: 2014-06-25 20:52:59
treść:
Trasa bardzo ciekawa, na pewno nie wymyśliłbym lepszej:)
Co do znacznej rozpiętości cenowej, to myślę, że odpowiedź jest prosta (choć mogę się mylić), 7500 dram to prawdopodobnie cena za sam przejazd do Tateva, a te znacznie droższe to coś w rodzaju wycieczek turystycznych. Coś takiego oferowali mi kierowcy w Achalcyche - wycieczka do Wardzii za 30, 40, a nawet więcej lari, a tymczasem marszrutka w to miejsce to ...4 lari. Jak będziesz nocował w jakimś hostelu w Erewaniu (np. w hostelu Erewań) to zapytaj, obsługa to najlepsze źródła informacji.
Co do Achalcyche, to szykowane jest przez Gruzję jako jedno z centrów turystycznych i warto zatrzymać się chociaż na parę godzin, jest piękna odnowiona twierdza z pałacem, cały wielki kompleks. Z noclegiem tez nie będzie problemu, w razie czego taksówkarze świetnym źródłem informacji. Zresztą w zasadzie, to co mi się bardzo podoba w Gruzji, to życzliwość ludzi i chęć do pomocy, sami z siebie pomagają i udzielają informacji, dobrze też zazwyczaj wiedzą, gdzie i kto ma noclegi itd. W Kutaisi wszedłem z plecakiem na ulicę Tbiliską i od razu jakiś człowiek mnie zapytał, czy idę nocować do Suliko i Mediko, faktycznie tam szedłem, potem jakiś inny wskazał mi drogę do tego domu, bo trochę dziwnie są poustawiane tam.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl