Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Ciekawe miejsca w Gruzji
autor komentarza: Podróże Obieżyświatki
data dodania: 2014-07-02 18:35:31
treść:
Z Batumi do Akhaltsikhe jeżdżą 2 marshrutki dziennie, ale tą dłuższą drogą (przez Kutaisi). Jest jeszcze ta krótsza, ale jest otwarta tylko w ciągu lata, bo później w górach jest już śnieg. Ale ja jechałam nią stopem. Zajęło trochę, bo droga po jakimś czasie jest koszmarna i zwykłym samochodem nie pojedziesz. Musisz jakiegoś lokalnego kierowce z samochodem 4x4 złapać. Taa dłuższa marshrutka z Batumi do Akhaltsikhe zajmuje z 8 godzin i na pewno nie zdążysz na ostatnią marshrutkę do Wardzi, bo ta jest chyba około południa albo o 14 (jakoś tak, nie pamiętam). Musisz zatrzymać się na noc w Akhaltikhe.
Marshrutki z Akhaltiskhe do Tbilisi jeżdżą co godzinę. Ale ostatnią marshrutkę z Wardzi do Akhaltsikhe mas ok 14.
Jeśli będziesz jechał z Tbilisi do Armenii to jeszcze w TBS wymień pieniądze na wizę na dolary ( i wtedy na granicy w automacie na ormiańskie) albo lokalne ormiańskie. Jak ja tam byłam top nie chcieli przyjąć ani dolarów ani lari ani euro.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl