Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Brazylia a bezpieczeństwo... |
autor komentarza: garimo |
data dodania: 2007-12-11 15:27:14 |
treść: Oczywiście ze mozesz robic zdjęcia...natomiast zawsze musisz pamietac ze to jest Brazylia...wiec lepiej nie kusic losu paradując z widocznym aparatem.Ja w takich miejscach czesto nosze aparat w normalnym plecaku i wyjmuje w momencie zrobienia zdjęcia. Mozesz do tego wykupic ubezpieczenie w Hestii lub PZU (inne towarzystwa tego nie oferuja) z opcja ubezpieczenia bagazu na wypadek kradziezy do 1000 EUR. pzdr s. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.