Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Podróż Bangkok - Siem Reap |
autor komentarza: Jolenka |
data dodania: 2015-01-25 19:47:56 |
treść: Air Asia niestety ponad 500 zł za osobę w dwie strony, to trochę sporo, myśleliśmy, że tak do 300 zł może się uda, ale nie ma opcji... Dlatego myślimy o pociągu/autobusie bo jest dużo taniej, ale traci się na podróż 2 dni łącznie, a to trochę boli :/ Czytałam sporo o autobusach Bangkok - Siem, że można zostać oszukanym, kupując bilet Bangok - Siem, a potem się okazuje, że autobus jedzie tylko do granicy i koniec... No i one ponoć też dłuuugo jadą,,,?? |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.