Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Drukowanie biletu
autor komentarza: Grazyna47
data dodania: 2015-02-15 19:59:47
treść:
Hej,
Za kilka dni wyjejdzam do Maroka.W jedna strone sie odprawie i wydrukuje bilet przed wyjazdem ale niestety nie moge sie w tej chwili odprawic sie rowniez na droge powrotna.I stad pytanie czy ktos po odprawieniu online drukowal bilet w Maroku?Czy sa z tym jakies problemy?I ile to kosztuje?
I drugie pytanie czy moze ktos leci w tych dniach do Rabatu?
Jaki jest najlepszy dojazd z lotniska do miasta.
Dzieki za info.Pozdrowienia dla wszystkich.
Grazyna
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl