Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Wiza na lotnisku np. Shiraz lub Isfahan
autor komentarza: rajmik1975
data dodania: 2015-03-11 11:26:21
treść:
Ja wyrabialem na lotnisku w Tehranie, ale slyszalem ze na innych juz tez mozna. Rewelacyjnym srodkiem transportu po Iranie jest autobus. Sa to duze czyste bardzo tanie autobusy z szerokimi rozkladanymi siedzeniami.Siatka polaczen jest imponujaca! Odjazdy we wszystkich kierunkach co kilkadziesiat minut. Ja bym zrobil to tak, po wyladowaniu w Tehranie przejazd do miasta, zwiedzanie i nastepnego dnia rano polecialbym do Shiraz. Lotnisko przylotu do Iranu lezy (30km) pod Tehranem(IKA), a loty wewnetrzne (do Shiraz) odbywaja sie juz z samego miasta(THR).Cene przelotu szacuje na okolo 100 zl mozna kupowac z dnia na dzien (my kupilismy 3 godziny przed odlotem) w biurach turystycznych lub siedzibach lini lotniczych w miescie ( nie kupisz przez internet) Z Shiraz juz autobusem realizowalbym wspomniany przez Ciebie plan kierujac sie w strone Stolicy.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl