Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: na własną rękę, czy z biurem podróży..?
autor komentarza: Patricia.
data dodania: 2015-04-09 10:58:00
treść:
Bardzo dobrze, że starasz się znaleźć jak najlepszą drogę do wakacyjnych oszczędności:-). W czasie wakacyjnym ja również jestem wyliczona co do grosza i szukam możliwość przeznaczenia większej ilości środków na przyjemności, a nie konieczności typu dojazd czy zakwaterowanie (zwłaszcza za granicą). Po przerobieniu tematu "prywatny środek transportu" i "biuro podróży" znalazłam "coś pośrodku" godne rozważenia. Rezerwuję kwaterę prywatną, na miejsce jadę autobusem (taniej i wygodniej), a aby być mobilną (jeżeli jest taka potrzeba) wynajmuję auto na miejscu. Jest to opcja, którą wybieram gdy grzechem jest nie dojechać w piękne i odległe (z punktu widzenia turysty) miejsca. Wcześniej się wzbraniałam z uwagi na koszt, ale nie jest to aż takie drogie jak się wydaje jeżeli znajdziesz dobre źródło, które niestety ciężko znaleźć. Osobiście, mam pozytywne doświadczenia z Rentmama.com, a o innych, gwarantujących mniej pozytywne wrażenia, nie wspomnę z nazwy aby nie robić antyreklamy:-). Powodzenia:-).
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl