Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Lotnisko - centrum |
autor komentarza: gastropoda |
data dodania: 2015-06-19 23:17:55 |
treść: Taaak. Wychodzisz z samolotu, przechodzisz przez kontrolę migracyjną, to daje dobry kwadrans, jazda do centrum miasta to ok. 30 minut w jedną stronę (jeśli nie ma korków lub drobnych prac na jezdni), a autobusy nie jeżdżą co 5 minut, przy powrocie przejście przez kontrolę bezpieczeństwa i migrację to też dobry kwadrans, przed wylotem trzeba być 30 minut, ile zostaje? |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.