Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Tajlandia - Kambodża 16 dni - plan podróży. |
autor komentarza: przemek90eu |
data dodania: 2015-07-26 15:14:42 |
treść: Cześć, W listopadzie wybieram się do Tajlandii i Kambodży na 16 dni.. wstępnie wykombinowałem już plan podróży, aczkolwiek chętnie poradzę się kogoś kto już tam był i może nieco doradzić mi w tej kwestii. Poniżej kilka pytań - Wylot 4 listopada 4. wylot Warszawa - Dubaj (22) - zwiedzanie nocą 5. rano wylot z Dubaju do Bangkoku (19) - zakwaterowanie 6. Bangkok - zwiedzanie 7. przejazd pociągiem i autobusem z Bangkoku do Siem Raep w Kambodży - dojazd wieczorem 8. Świątynie Angor Wat - cały dzień 9. Kampong Phluk - pływająca wioska - cały dzień 10. Całodniowy Przejazd z Siem Raep na wyspę Koh Chang 11. Koh Chang - wypad w Jungle lub odpoczynek 12. Prom z Koh Chang na Koh Mak - plaża 13. Koh Mak - zwiedzanie okolicznych wysp (kajak, łódka) 14. Koh Mak - odpoczynek 15. Prom z Koh Mak na Koh Kood - plaża 16. Koh Kood - wypożyczenie skuterów - zwiedzanie wyspy 17. Koh Kood odpoczynek 18. Koh Kood - Trat - Bangkok - całodzienny przejazd - wieczorem Bangkok. 19.Bangkok zwiedzanie 20. Bangkok zwiedzanie - o 21 wyjazd na lotnisko 21. wylot do Dubaju o 1 w nocy 1. Zastanawiam się czy nie pojechać jeszcze w inne miejsce w Kambodży po Siem Reap - co myślicie jest ok ? 2. Z uwagi na termin (listopad) w Tajlandii wybieram region Koh Chang, ktoś miał do czynienia z wyspami w Kambodży - Koh Rong itp ? gdzie najlepiej ? 3. Czy w waszej ocenie zaplanowany czas w Bangkoku wystarczy na zobaczenie najważniejszych atrakcji miasta ? 4. Jeżeli macie inne propozycje chetnie posłucham.. myślalem jeszcze o Chiang Mai - zamiast Kambodży ale jednak wolę chyba zobaczyć swiatynie Angor Wat. Pozdrawiam Przemek |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.