Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Ameryka Środkowa - styczeń, luty
autor komentarza: marek.kos
data dodania: 2008-01-10 00:10:42
treść:
W Ameryce Środkowej jestem co roku, dobrze się tam czuję Bardzo ważne jest, żeby znać język hiszpański. Po angielsku można się tylko porozumieć w miejscach typowo turystycznych. Konieczny jest też przewodnik, najlepiej Lonely Planet, zresztą nie tylko tam, ale na całym świecie. To spory wydatek, ale bywa, że koszt zakupu zwraca się już pierwszego dnia pobytu. W Gwatemali i Nikaragui polecam organizację "Quetzaltrekkers". Organizują tanie trekingi głównie na wulkany, ale nie tylko. To organizacja typu "non profit", cały dochód przeznaczają dla "dzieci ulicy".
W tej chwili nie ma tanich biletów w tamtym kierunku na jesień, ale szukajcie na www.expedia.com. Ja na tej stronie kupuję większość biletów.
Linki:
http://www.expedia.com, http://www.quetzaltrekkers.com/nichome.html
http://www.quetzaltrekkers.com/guathome.html
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl