Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: wynajęcie samochodu z przewodnikiem |
autor komentarza: makensis |
data dodania: 2015-09-17 21:50:45 |
treść: Raczej będzie ciężko, bo do Pinatubo trzeba porządnego jeepa, a rzadko komu będzie się chciało jechać po takich wertepach. Najlepiej na miejscu wynająć jeepa z przewodnikiem(obowiązkowy) - w wiosce przed Pinatubo, wcześnie rano. Manila do Pinatubo i Sagada można łatwo zorganizować w postaci wycieczki - VAN+JEEP np. tu http://www.tripadvisor.co.uk/ShowUserReviews-g312693-d6908676-r300485719-EPhilippines_Adventure_Travel_and_Destination_Private_Day_Tours-Paranaque_Metro_.html |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.