Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Gdzie i jak z Kuby? |
autor komentarza: agatttka |
data dodania: 2015-10-17 16:58:03 |
treść: Proszę o pomoc osoby, które były na Kubie. Gdzie można tanio wyskoczyć z wyspy, bo 6 tygodni na samą Kubę to trochę za dużo, a nie mogę znaleźć tanich lotów stąd do Meksyku czy na Dominikanę... Ktoś ma jakieś doświadczenia? |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.