Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Tajlandia 13-27 listopada pare pytan :)
autor komentarza: sengaia
data dodania: 2015-11-09 21:31:42
treść:
Dzieki wielkie za odpowiedz. Z paszportem to chodzilo mi o to ze slyszalam ze musi byc wyrobiony minimum 6 miesiecy przed wyjazdem, dlatego sie martwilam. Na pewno jeden dzien poswiecimy na swiatynie a drugi wlasnie nie wiem czy na ten targ sie wybierac czy jednak do Ayuthaya.
Co do tej wioski z kobietami co maja obrecze na szyi to tez sie tam nie wybieramy. Dzieki za wszystkie rady postaram sie byc pozytywnie nastawiona choc lekki stresik jest :)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl