Forum dyskusyjne dodanie komentarza
| temat: Kto jedzie do Indii poczatkiem 2016 r |
| autor komentarza: Marisol |
| data dodania: 2015-12-15 19:54:46 |
| treść: Witam Cię Ewus .... powiedz jakie są Indie czy warto jechać ??? I gdzie mieszkasz to super ze można kogoś z Polski tam spotkać . Ja myślę jechać do Mombai i Vadodara. Bardzo chce jechać chociaż nie do końca mam z kim. Proszę napisz coś o Indii. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.
