Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Byłem w Indiach-szczerze odradzam |
autor komentarza: jagoda gruszeczka |
data dodania: 2016-01-05 11:04:34 |
treść: Słodki bracie, (lub biała kobieto-siostro) pojechałeś tam po głęboką duchowość -podświadomie oczywiście- a nie znalazłeś właściwego miejsca by tego doświadczać. Ląd najbardziej czysty i bogaty,mlekiem i miodem płynący, niebo czyli społeczność czystej miłości była właśnie w tamtym miejscu. Zgodnie z prawem entropii, od doskonałości do całkowitej degradacji miejsce zwane naprawdę Bharatem (obecnie Indie) nie oparło się temu prawu. I jeżeli postawiłeś tam swoją wzniosłą stopę, w obecnym wyjątkowym czasie zmian, z pewnością już tam kiedyś byłeś. Wiele, wiele gratulacji... Pamiętajmy, że wszystko obraca się w okrągłym cyklu a nie liniowo (symbol swastyki czterech wieków ludzkości), więc z pewnością Złoty Wiek również nadejdzie szybciej niż się spodziewamy. Nie obejdzie się bez tąpnięć bo stare będzie się opierać z wielką siłą. A ze swojej strony, mając otwarte serce i uświadomienie kim jesteś, widziałbyś trzy aspekty czasu i będąc tam i patrząc na tą ubogość czułbyś jednocześnie tylko skupienie, spokój, słodycz i miłość. Miejsce gdzie to osiągnęłam to Uniwersytet Brahma Kumaris w malowniczych górach Arawali w Radżastanie. Dla zainteresowanych wklejam link z jednej z największych, innowacyjnej elektrowni solarnej, budowanej przy współpracy rządu Niemiec i Indii - " unikalne w skali światowej przedsięwzięcie".Szkoła ta łączy naturę i technologię i wykorzystuje w swoich trzech miasteczkach studenckich, a także w znajdującym się opodal Szpitalu Globalnym. http://www.india-one.net/ |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.