Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Pytanie o bagaz |
autor komentarza: Edgarek |
data dodania: 2016-01-28 10:40:36 |
treść: >Współpraca w StarAlliance nie ma tu znaczenia, obowiązują przepisy lokalne. W portach >Kanady i USA w tranzycie zawsze odbierasz bagaż, przechodzisz przez kontrolę >graniczną i nadajesz go na nowo. Nie ma znaczenia, że rejsy są jako AirCanada. > >http://www.aircanada.com/en/travelinfo/airport/images/yyz.pdf Akurat we wskazanym dokumencie International do International jest tylko przejście, bez dostępu do bagażu. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.