Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Wrocławskie spotkania |
autor komentarza: nitkaska |
data dodania: 2016-04-17 19:48:22 |
treść: dlaczego w chwili słabości? Zainicjowałaś nasze pierwsze spotkanie z jednym z globwiczów i nigdy tego nie ukrywałam:) Ale fakt, teraz organizuję nasze spotkania w POŁUDNIKU, poza nim, tworzymy już grupę dobrych znajomych, jesteśmy naprawdę zaprzyajaźnieni:) Takie spotkania to super sprawa, polecam! A przy okazji wizyty w Wawie zapraszam do nas :) Ostatnio dołączył do nas kolejny globowicz. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.