Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Jak spędzić noc na Salar de Uyuni
autor komentarza: Michal71
data dodania: 2016-05-15 13:30:43
treść:
Cześć :) Razem z moją dziewczyną jesteśmy zapalonymi amatorami astronomii obserwacyjnej, i w przyszłym roku chcielibyśmy wybrać się do Boliwii. Ponoć Salar de Uyuni oferuje jedne z najciemniejszych nocy na Ziemi i stanowi istny raj dla miłośników obserwacji nocnego nieba...
Niestety, relacji z nocnych podróży przez Salar praktycznie nie ma, znalazłem jedynie drobną ich garść na stronach anglojęzycznych. Macie może jakieś porady lub sugestie, w jaki sposób zaplanować taki wyjazd, i w jakich miesiącach (liczy się oczywiście jak najmniejsza ilość chmur ;))
Wiem, że z miasteczka Uyuni odjeżdżają jakieś autobusy, ale czy istnieje możliwość żeby wysiąść na miejscu, spędzić tam całą noc i następnego dnia wsiąść w autobus powrotny? Po prostu zależy nam na zwiedzaniu i podróżowaniu na własną rękę, a nie w zorganizowanej grupie, która na noc wraca do hotelu.
Z góry dzięki za wszelkie porady :)
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl