Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: 2 tygodnie w Azji - Wietnam czy Tajlandia |
autor komentarza: Jolenka |
data dodania: 2016-06-08 19:17:58 |
treść: Przy dobrej organizacji czasu jesteś w stanie zobaczyć i Wietnam i Tajlandię, ale jeśli to pierwsza podróż i chcecie wybrać jedno z dwóch, to na pierwszy ogień zdecydowanie polecałabym Tajlandię. Zapraszam na moją relację z podróży, być może pomorze coś zaplanować :) http://podroze-rohulko.blogspot.com/2016/04/wietnam-tajlandia-laos-iii-2016.html |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.