Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Noclegi |
autor komentarza: Krystian88 |
data dodania: 2016-06-28 15:31:10 |
treść: w 2014 roku bylismy w okolicach zatoki(dokładnie serhijivka) za pokój z łazienką oraz klimatyzacją płacilismy około 50 zł za 2 doby, póxniej pojechalismy bardziej na południe(Mykołajiwka) to wyszło około 20 zł za dobę za 2 osoby mnie ludzi na zachodzie:) |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.