Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Nepal pierwszy raz - jak się przygotować na wyjazd? |
autor komentarza: Yareckimm |
data dodania: 2016-06-29 11:18:13 |
treść: >Witaj :) >Byłam w Nepalu dwukrotnir, pierwszy raz przed trzęsieniem ziemi, drugi rok temu, w >sierpniu. Była to wyprawa łączona, do Chin (Yunnan) i Nepalu (Kathmandu i okolice >oraz Pokhara. Wszystko (mam nadzieję, że dokładnie ) opisałam tu: >http://takemytrip.pl/plan-podrozy-12-chiny-nepal-azja > >Pozdrawiam :) Hej, Byłabyś uprzejma się do mnie odezwać :)? Moj mail to bacco@bacco.pl Pozdrówka Jarek |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.