Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Nepal i Himalaje.....pierwszy raz |
autor komentarza: magdatuitam84 |
data dodania: 2016-07-31 16:27:24 |
treść: hej Jak można się z Wami skontaktować werbalnie? lecę w październiku na 2 miesiące więc terminowo pasuje mi do Was dołączyć. Mam przyzwoite doświadczenie w górach ale tak daleko wolę z kimś się szwendać:-) Magda 725422494 pozdrawiam |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.