Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: bali - co warto zobaczyc? |
autor komentarza: mirekKRK |
data dodania: 2016-08-05 11:29:35 |
treść: ponieważ już wiekszość zostało poniżej napisane napiszę tylko iż my braliśmy skuter i robiliśmy całodniowe wycieczki raz z południa a a raz z północy wyspy - międzynarodowe prawo jazdy się przyda - sprawdzają jak jest kontrola - i naprawdę warto na własną rękę pojeździć i wyjechac poza miejscowości turysrtyczne |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.