Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: Wypad do Rumunii (2 tygodnie) kilka spraw
autor komentarza: Piusiu
data dodania: 2016-08-17 23:37:23
treść:
Witaj. Co do gazu to w transylwani ceny dochodzą do 2,8 leja natomiast na woloszczyznie oscylują grubo poniżej 2. (Dane na 1 pol sierpnia) co do szosy transfogaraskiej to jest to około 1000 zakrętów rozlozonych 300/700 północ/południe. Wg mnie szose lepiej jechać od północy i jeśli masz wracać to na południu do granicy lasu. Max do zapory ale szału tam nie ma. Po prostu zakręty po pewnym czasie bez widoków denerwują szczególnie gdy przed soba masz kierowcę z nogą na hamulcu. Nie wiem jak bedzie we wrześniu ale w sierpniu wybrzeże to totalny syf i drożyzna więc odradzam. Generalnie jeśli Rumunia to tylko " interior ". Udanego wypadu
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl