Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: I LOVE CHILE
autor komentarza: rudiman
data dodania: 2016-10-17 23:21:52
treść:
>Zgadzam się z przedmówcą. Za 2 tys.jeżeli w ogóle można znaleźć jakiś bilet do Chile
>to musi być jakaś kosmiczna okazja, która trwa parę godzin (lub błąd w
>przeliczeniach).
>Ja osobiście polecam lot Berlin-Buenos Aires (2200 - 2300) a stąd autokarem do
>Santiago
>Jedzie trochę,ale suma jaką zapłacisz za dojazd na miejsce nie powinna przekroczyć
>2800 pln. (lot do Berline , grosze)
>(Lepiej jechać kilkanaście godzin niż czekać bezczynnie na lotniskach w przypadku 2
>przesiadek) Lot Buenos-Santiago w obie ok 1000 pln.
>Autokary w Argentynie są ok.
>Pozdro.

Cześć, ja już od dłuższego czasu szukam lotów do Buenos z Berlina i niestety ceny nie schodzą poniżej 2500. Mówisz, że za 2200-2300 można takie znaleźć. Gdzie widziałeś takie ceny? Będę wdzięczny za info. Dzięki z góry!
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl