Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: KENIA 12-26XI 2016 |
autor komentarza: SławekG |
data dodania: 2016-11-06 21:17:30 |
treść: Witam, W tym terminie jesteśmy w NEPTUN PALM BEACH. Planujemy oczywiście wypad na safari. Prosiłbym o kontakt przyszłych sąsiadów i opinie/rady jak sobie poradzić w tym kraju. |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.