Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: Lipiec z dziećmi zapytania organizowanie |
autor komentarza: makejek |
data dodania: 2016-12-22 19:18:18 |
treść: Witam Chcemy jechać z dwójka dzieci na Sri lanke ale z biurem podróży za drogo. Mamy doświadczenia w podróży na własna rękę ale bez dzieci,wiek 6 i 16 lat. Chcemy na 14 dni. Z 6 dni zwiedzania i z 7 odpoczynku. Kto pomoże?? Głównie chodzi o to aby wynająć tam na miejscu biuro podróży/ kierowcę aby nas obwiozl po wyspie i zawiózł po tych 6 dniach na plazowańie. Co polecacie ?? I kogo ?? Proszę o infoooo |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.