Forum dyskusyjne dodanie komentarza

powrót

temat: rowerem, autostopem, a może zupełnie czymś innym ...
autor komentarza: Roberto
data dodania: 2008-03-30 21:59:56
treść:
Jesli chodzi o Litwe to pelna cywilizacja. Ukrainie jednak daleko i lapowka w formie obowiazkowego ubezpieczenia zdrowotnego to standart. Jednak sasiedzi ukraincow bija ich na glowe. Mowie tu o Republice Nadnieprzanskiej.... chcesz wjechac- placisz, chcesz wyjechac - placisz podwojnie.
Ja w podrozowaniu po Europie posluguje sie przewodnikiem Pascala. Sprawdza sie. Jesli chodzi o mapy to na Ukrainie i w Moldawii poslugiwalem sie mapami-kartkami wyrwanymi z Wielkiego Atlasu Rosji. Skala nie byla "rowerowa" ale byly na niej pokazane sciezki, ktorymi ciezko bylo przejechac nawet na rowerze. Wiec mapka jest OK.
tytuł:
treść:
użytkownik: hasło:

Strefa Globtrotera

Forum dyskusyjne

Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.

Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.

Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.

Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.

Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.

Jak dodać wątek

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Zaloguj się (na każdej stronie)
  3. Utwórz nowy wątek na forum [tutaj]
X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl