Forum dyskusyjne dodanie komentarza
temat: pogoda |
autor komentarza: kiwi2013 |
data dodania: 2017-02-07 21:31:33 |
treść: >Równo rok temu byłem w Singapurze. Pogoda na pewno była podobna jak na Filipinach i >muszę przyznać, że byłem bardzo przyjemnie zaskoczony., >Było dość ciepło, za wiele nie padało. Nocą jedynie temperatura dość gwałtownie >spadała, ale to nie był jakiś straszny problem. > Kolego Filipiny a Singapur to nie tak blisko, często zachodnie filipiny ze wschdnimy różńią się mocno pogodą/ porą deszczowa. Tak samo Thai, grudzien kwiecien mega pogoda na phuket a na koh samui deszcze... |
Forum dyskusyjne
Aby korzystać z forum należy być zarejestrowanym użytkownikiem Globtroter.pl. Kliknij [TUTAJ], jęśli jesteś nowy.
Wypowiedzi użytkowników publikowane w Globtroter.pl są prywatnymi opiniami osób korzystających z Forum.
Globtroter.pl zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i w żaden sposób nie utożsamia się z poglądami wyrażanymi w tym miejscu.
Wszelkie wątpliwości prosimy kierować na adres: globtroter@globtroter.pl.
Redakcja Globtroter.pl zastrzega sobie prawo do moderowania i redagowania wypowiedzi na Forum bez podania przyczyn, zamieszczanie treści reklamowych jest zabronione.